Trylikta 2013-11-15 Kalendravojimas

Na, štai ir atėjo dar viena Trylikta. Pirmininko Jakučio kvietimu susėdom beveik visi (nebuvo Barto tikrai)… – o kur susėdom? Priminkit…Berods, Stiklių aludėj – gi kaip ne kaip 15 metukų jau renkamės (Jakutis ta proga ir karkos beveik visiems užsakė).
Taigi, pagrindinė diskusija virė apie tą paslaptingą kalendravojimą.

K A L E N D R A V O J I M A S – tiems, kas supranta šio žodžio reikšmę, kyla daug visokių minčių apie šio veiksmo pritaikymą savo reikmėms. Dalyje Lietuvos dar sakoma „Kalėdoti“, kas maždaug reiškia parapijų kunigams suteiktą teisę lankyti parapijiečius ir gauti iš jų aukas visokiausiais pavidalais (seniau), o geriausia, tai pinigais (dabar). Kalėdojimas arba Kalendravojimas paprastai vyksta advento laikotarpiu, katras, savo ruožtu, būna maždaug mėnesį prieš šv. Kalėdas. Tuo metu daugelis dorovingų žmonių mielai aukoja savo užgyventą gėrį Bažnyčiai, tikėdamiesi už tai geresnės vietos eilėje prie šv. Petro vartų Anapily. Na, neesmė, visi tą suprantame.
Taigi, tas svetimų likimų daužytojas Lebas, turėdamas velnio sukurtų popierių skolinimo patirties, sugalvojo, kad būtų gerai Tryliktai įsisukti į šį verslą ir „prakalendravoti“ didžiają dalį Lietuvos žmogelių. Kaip gi mes tai padarysime? Ogi paprastai:

Nr. 1elektroninė bankininkystė – atsidaro žmogelis el. bankininkystės tinklalapį, prisiregistruoja, o ten išlenda langiukas, kuriame, priklausomai nuo žmogelio savybių, pasirodo kažkuris iš Tryliktokų. Pvz., atsidaro kokia nors dievobaiminga bobulka ar vyresnio amžiaus žmogelis – pasirodo Brazas, kuris iš žmogelio akių nuspėja ir žmogeliui pasufleruoja kalendravojimo sumą; Lebas, pvz., imtų griežtai ir be žodžių – po 5 Lt; Jakučiui paskyrėm lenkiškai kalbančius Lietuvos piliečius.

Nr. 2visokios maksimų kortelės – perka žmogeliukai – štai Jums ir prašom čekyje eilutė prie alaus, pieno ar dešros – „Dėkojame, kad paaukojote 5 litukus Tryliktos kalendravojimo klubui“.

Matydami didelį potencialą tarp įmonių, sugalvojome būdą, kaip iškalendravoti Lietuvos įmones ištisus metus – pasiūlysime jiems "Kalendravojimo sertifikatą" (atitikmuo būtų ISO 9001) ir "Kalendravojimo ženklą" (kaip CE ženklas) – norite vykdyti veiklą – prašome pakalendravoti procentėlį nuo apyvartos, tskant!

Na, o ateinančiais metais mūsų kalendravonių laukia katalikiškosios Lenkija ir Brazilija! Čia tai bus ką veikti:

„Prosze podarowac na rzecz Trzynastej“

arba

„Doe para o benefício da 13“

236 mln. gyventojų per abi! Va čia, tai pakalendravosim!

Iki,
kalendravokime!

P.S. Klebonas siūlė pradėt nuo savęs – draugiškai pasiūlėm išsikalendravot…

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *