2014 m. pusčio 12 d. (10bris)

Ir atėjo paskutinioji kalendorinių metų Tryliktoji, kurion kvietė Pirminykas Lebas… Žmogus, jis nuo dūšios, tai bandė įsiprašyti bibliotekon lentynų padėlioti, bet šitie „knygnešiai“ buvo griežtai prieš, tai teko vos paankstinti posėdį…

Sveiki, 13-a siandien 19.30, baras Marsas, Traku g.15, staliukas- Arturo vardu antrame aukste.

Na va, susirinkom negausiai, net tik trise. Bet buvo pakankamai linksma. Apie viską iš pradžių…

Pirmas pokalbis, kurian įsijungiau, buvo apie kompiuterinę techniką – Lebas apturėjo didelę nelaimę – užlinko HDD. Mes gi su Brazu aptarėm situaciją išsamiai (aš labiau techniškai, Brazas morališkai) – išnarstėm beveik viską. Kol palengva perėjom prie namų šildymo.
Vėl tas pats Lebas sakėsi, kad stipriai kainuoja šildymas. Paporinau jam, kad mano 9-ių metų kiekvieno mėnesio vidurkis yra 319 litukų. Vargau, kol išaiškinau, kad čia ir žiemą, ir vasarą toks, t.y. vidurkis. Baisiai apibarė, kad viską čia suvėliau ir kad sakyčiau jam tiesą.
Na, bet pamažu nusukom kalbą apie mankštas ir visokius ten sveikatingumus. Ir vėl Lebas paporino, kad kasdien laipioja aukštyn – žemyn savo laiptais namuose po kokius du šimtus kartų (tikim, tikim, bet geriau būtų, jei po du šimtus kartų padarytum tokių seksy atsispaudimų su savo pačia – sako, nugarai padeda).
Tada Brazas paprašė, kad alaus atneščiau – ir čia tas afrikietiškasis hululupuputukukuipa (originalus pavadinimas gal Hololupu?). Ir vėl keičiam temą…
Ir vėl naujos temos. Vaiku auklėjimas, mokytojų prestižas – kaip pakelti ir t.t. Brazas paporino savo seną istoriją apie m. vaikus. Oi davėm griausmingų kalbų ir už tris nebuvusius – kaimyniniai staliukai pradėjo raminti jau mus. Tada aprimę prisiminėm, kaip pradėjom dirbti, stipendijų dydžius ir panašius prisiminimus.
Kažkaip išsirutuliojom apie renginukų (klasės susitikimo ir panašių) organizavimą ir pinigu rinkima (kažkoks pritaikymas buvo posakio „pašol na…). Ir staigiai persimetėm į ginčą apie sovietinių laikų bulvinių maišų dydį (toks „kubinskas“ maišas, kurio tik pusę pakeldavo rimtas diedas).
Ir apie 22:30 atejo Lebo panelė-ponia Dangė (linksmai sukinėdama akis, aišku).
Dar kažkuriuo metu, gerokai anksčiau truputį persibazavome su kaimynų pagalba, nes ten kokia tai inteligentų kompanija pradėjo rinktis – ponai virš 35 ir daugiau beigi merginos iki 30 ir mažiau (gal čia tik man tas amžiaus skirtumas taip matėsi pro hululupu miglą?). Betgi pasirodė, kad tas dislokacijas inicijavo baro šeimininkas, kuris pats prisipažino. Brazas norėjo kibti (žodžiais) jam į atlapus, bet kažkaip nusiraminom ir užleidom jam vietą. Bet dar ilgai burbėjom, kad jis neišlaikė kokio tai egzamino prisipažindamas.
Tada link pabaigos sužinojom, kad ponas klebonas, užuot sėdėjęs Tryliktos posėdyje ar bent įrenginėjęs biblioteką savo, pasirinko vežioti girtą žmoną namo! Nusprendėm kitą 13-ą kviestis Daivą. Ir jau visai pabaigai Lebas putojosi, kad jam nepatinka, kad žmonos valdo – ir girtam buvo aišku, kad, ponai nebuvėliai, čia Jums karšta bulvė.

Tai tiek. Žurnalistas Filadelfijus baigia karjerą… Kitąmet Jums tarnaus naujas plunksnos brolis. Gražių ir ramių švenčių.

Pirmininkas: Lebas
Data: 2014-12-12
Laikas: ~19:30
Vieta: baras Marsas, Trakų g. 15
Dalyviai: Brazas, Cijunas, Lebas
Pastabos: linkėjimai ponams bibliotekininkams ir ponui Valerijui – Jūsų vertybių skalė ko tai pasislinkusi ne į tą pusę!

 

Be First to Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *